Electrician automatizari

Echipamente pentru Constructii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Participarea la operatiunile de montare al macaralelor turn
- Diagnosticarea si remedierea defectelor din punct de vedere electric sau al automatizarii
- Deplasari pentru intretinerea macaralelor turn

Beneficii:
Vor fi discutate pe parcursul interviului.

CERINTE

- Capacitatea de a lucra la inaltime
- Cunoasterea echipamentelor electrice pentru automatizari industriale (convertizoare frecventa, relee, senzori, etc)
- Disponibil la deplasari in tara
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu
Telefon

Principala activitate este de vanzare si inchiriere de macarale turn marca JASO, Spania – www.jaso.com. Despre gama de produse aveti mai multe detalii pe site-ul nostru (www.epco.ro).
JASO este al-III-lea producator mondial ca numar de unitati vandute si primul producator din Spania iar in Romania avem sapte ani de functionare, interval in care am vandut si inchiriat peste 80 de echipamente.

Oferim pe langa vanzare si inchiriere, asistenta pentru obtinerea documentatiei ISCIR precum si montajul echipamentelor cu echipa proprie. Oferim servicii de inchiriere a macaralelor turn cu sau fara operator, oriunde in tara. In cazul in care se doreste putem furniza si macarale auto-ridicatoare second-hand, achizitionate direct de la producator.

Daca firma de constructii detine deja o macara turn, putem sa o ajutam la demontarea / montarea acesteia indiferent de marca ei, cu echipa proprie, intr-un interval de timp scurt si cu costuri reduse.