Electrician Auto

SC DANLUC AUTO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-montarea sistemelor audio- video auto
- montarea de echipamente medicale
-montarea de sisteme de iluminare interioara si exterioara auto
-montarea de sisteme de avertizare sonora si luminoasa pe autovehicule
-efectuarea de activitati de testare electronica

CERINTE

Cautam o persoana:
- serioasa,dinamica,motivata, responsabila
- capabila de a lucra in echipa
- cu abilitati de comunicare si relationare
- poseda cunostinte tehnice auto
- cu experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru tanar si dinamic
Va rugam trimiteti CV-urile la adresa de mail claudia@danlucauto.ro

DANLUC AUTO ofera de peste 15 ani servicii integrate in cele doua service-uri pentru segmentul de autoturisme si autoutilitare.Service-urile noastre autorizate R.A.R va ofera servicii de mare calitate cum ar fi: tinichigerie, vopsitorie, mecanica, electronica auto, diagnoza computerizata, geometrie roti, instalatii aer conditionat si altele. De asemenea, firma noastra ofera inspectii tehnice auto periodice (ITP) pentru autoturisme si autoutilitare de orice dimensiune dar care sa nu depaseasca 3,5t in Bucuresti.
Cele 45 de posturi de lucru ale atelierelor DANLUC AUTO, dispuse pe o suprafata de peste 8000mp, sunt utilate cu dotari de ultima generatie în domeniu, acestea fiind utilizate de personal specializat, experimentat si cu pregatire profesionala atestata. Pentru activitatile depuse DANLUC AUTO este agreat de Ministerul Transporturilor, Ministerul Lucrarilor Publice, Amenajarii Teritoriului si Transporturilor – Registrul Auto Roman.