ELECTRICIAN

Sc Yarden Engineering Electromechanics Works Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Se asigura in permanenta de repararea si intretinerea echipamentelor electrice
-Urmareste, verifica, controleaza si modifica instalatiile electrice.
-Stabileste necesitatea reparatiei in functie de starea tehnica a instalatiei electrice si executa atat reparatii curente cat si reparatii capitale care presupun demontarea completa a instalatiei electrice.
-Pune sub tensiune instalatia si utilizeaza aparate, tehnici si proceduri specifice pentru verificarea functionalitatii acesteia.

CERINTE

Studii Medii
Calificare de electrician, Autorizatie ANRE
Experienta in domeniu (lucrari de instalatii electrice de medie si joasa tensiune) de minim 3 ani
Abilitati de comunicare
Capacitate de lucru in echipa
Capacitatea de a se adapta rapid la concepte tehnice noi

BENEFICII OFERITE

Se va discuta pe parcursul interviului

FIRMA AVAND DOMENIUL PRINCIPAL DE ACTIVITATE, LUCRARI DE INSTALATII ELECTRICE