EDUCATOR / ASISTENT EDUCATOR

british education & training

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent profesor -Sustinerea unor activitati curriculare sub coordonarea peofesorului de la clasa. Suport in pregatirea materialelor de lucru necesare la clasa. Asigurarea integritatii fizice si emotionale a copiior. Participare la trainingurile interne si externe .Participarea la activitatile extracurriculare : serbari , tabere , vizite.
Educator - sustinerea activitatilor curriculare conform Early Years Foundation Stage. Observare si evaluarepermanenta a copiilor. Completarea planificarii sqaptamanale si a corespondentei cu parintii, precum si a portofoliilor de evaluare semestriala. Participare la trainingurile interne si externe in cadrul programului de pregatire profesionala.Participarea la dezvolarea si implementarea ativitatilor extracurriculare si evenimentelor : serbari , excursii , vizite.

CERINTE

cunoasterea limbii engleze , cunostinte de operare PC, temperament cald, grijuliu.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru deschis, incurajarea initiativei si viziunii personale pentru cresterea calitatii spatiului educational. Se asigura mesele.