Educatoare

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons Romania cauta pentru clientul sau, o gradinita privata, din zona residentiala Baneasa, (Tekoneko Kindergarden) o Educatoare.
Pregatirea documentelor necesare desfasurarii activitatii: planificari, lectii, activittai de grup.
Organizarea activitatilor extrascolare (serbari, evenimente, tabere, intalniri cu parintii)
Adaptarea metodelor, strategiilor si materialelor de lucru la particularitatile grupei si fiecarui copil
Gestionarea cu responsabilitate, caldura si diplomatie a relatiei cu parintii copiilor;
Conceperea si prezentarea rapoartelor cu privire la activitatea si evolutia copiilor;
Completarea in termen a documentelor scolare;
Organizarea activitatilor curriculare si extracurriculare
Supravegherea copiilor pe tot parcursul programului de lucru, chiar si atunci cand acestia dorm.

CERINTE

Esti o fire organizata si empatizezi usor cu copii;
Esti o persoana calda, receptiva si ai initiativa;
Cunosti limba engleza cel putin la nivel mediu;
Ai de gand sa fii tot timpul cu zambetul pe buze si iti doresti o cariera in domeniu.

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement