Editor video

Quartz Film

Job expirat

RESPONSABILITATI

Editare materiale video, creatie grafica animata simpla, editare sunet, conversii intre diferite formate media. Procesare video, grafica si sunet. Cunoastere foarte buna software si hardware PC (Windows, Linux, Adobe, Avid, Blender, Max). Atentie deosebita la detalii, respectarea termenelor si a standardelor de calitate, comunicare eficienta cu colegii si managerul de proiect, asumarea responsabiiilitatilor, capacitatea de a aplica solutii practice si eficiente, deschidere spre asimilarea de cunostinte noi din domeniu sau din domenii conexe (webdesign, programare, filmare, regie, fotografie, streaming, DTP, etc).

CERINTE

Entuziast, pasionat, minte deschisa, cu simt estetic si practic, atent la detalii, ordonat, inventiv, autodidact, sociabil, autocontrol, comunicativ, nefumator.

BENEFICII OFERITE

Specializare multidisciplinara la locul de munca, cresteri salariale in functie de rezultate, bonuri de masa, prime pentru rezultate deosebite.

DESCRIEREA FIRMEI

Productie filme si programe de televiziune.