EDITOR MAGAZIN ONLINE

ITALIAN DESIGN INTERIOR AND ARCHITECTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

gestionarea si intretinerea platformei de e-commerce: introducerea produselor noi in baza de date, cu toate detaliile – descriere, fotografii, fise tehnice;

preluarea si finalizarea comenzilor online;

trimiterea ofertelor solicitate online si telefonic;

promovarea site-ului si a produselor pe canalele de social media.

CERINTE

tineri entuziasti, pasionati de design, produse si tehnologii noi;

inclinatie spre detaliu;

rabdare si atentie;

capacitate de documentare;

foarte buna cunoastere a limbii romane;

buna cunostere a limbii engleze;

a doua limba straina constituie un avantaj;

cunostinte PC (Office, Photoshop).

IDA Design – showroom si platforma online cu activitate in domeniul arhitecturii si designului cauta editor pentru dezvoltarea platformei online - www.idadesign.ro - care ofera o gama de produse de design de top si solutii de arhitectura integrata.