Economisti - experienta in productie si servicii

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grup de firme ce activeaza in domeniul productiei de mobilier high tech precum si in servicii. Sediul firmei este in Bucuresti cu puncte de lucru in Belgia, Germania si Londra.

Responsabiliati:
Se ocupa de contabilitatea primara a 3 firme (1 principala si 3 secundare);
Inregistrari contabile in programul winmentor;
Facturi interne si externe, intrastat;
Contabilitate de gestiune- NIR-uri etc.

CERINTE

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara;
Cunostinte de contabilitate primara si de gestiune;
Cunoasterea programului de contabilitate Winmentor- reprezinta avantaj;
Cunoaste planuri de conturi si legislatia in vigoare;
Engleza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu corelat cu experienta profesioanala;
Decont de transport.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.