Economist / contabil

For Business Final Stock Options

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca responsabilitatea si atentia la detalii te definesc, atunci te asteptam sa te alaturi Departamentului Financiar - Contabil din cadrul companiei noastre.

Tine evidenta contabila pentru clientii din portofoliu
Inregistreaza operatiunile contabile pentru clientii din portofoliu
Intocmeste situatiile financiare pentru clientii din portofoliu
Intocmeste declaratiile fiscale pentru clientii din portofoliu
Activitati in domeniul resurselor umane (atunci cand este cazul): contracte de munca, transmitere revisal, calcul salarii si concedii, declaratia 112, eliberare adeverinte)

CERINTE

Studii superioare, in domeniul economic/ contabilitate
Experienta in domeniul contabil minim 1 an
Utilizarea programelor informatice de contabilitate (cunoasterea programului SAGA reprezinta un avantaj)
Operare MS Office nivel mediu
Capacitatea de selectie, clasificare si interpretare a informatiilor
Buna organizare si planificare a activitatilor

DESCRIEREA FIRMEI

Prestari servicii de contabilitate