Inginer Serviciu Tehnic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea devizelor, a calculatiilor de pret, a postcalculelor referitoare la lucrarile executate;
Realizarea de antemasuratori si masuratori ale lucrarilor, atat pe teren, la locul de punere in opera, cat si pe baza documentelor de executie;
Intocmirea situatiilor de lucrari pentru decontarea platilor;
Monitorizarea stadiului de realizare a lucrarilor de constructii;
Verificarea situatiilor de lucrari si a cantitatilor executate de catre subcontractori;
Intocmirea NCS, NR, calculul cost de santier, graficul de plati;
Intocmirea si sustinerea situatiilor de plata in fata beneficiarului;
Intocmire si urmarirea respectarii bugetelor pentru proiectele alocate;
Intocmirea de rapoarte de activitate;
Mentinerea relatiilor cu proiectantii, beneficiarii, partenerii;

CERINTE

Cerinte:
Studii superioare tehnice – Constructii/ Instalatii/CFDP;
Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara – intocmire devize;
Experienta in lucrul la proiecte rezidentiale - AVANTAJ
Cunostinte PC, Programe devize, AUTOCAD, Ms Office;
Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta