Economist/Contabil

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ECONOMIST in departamentul Financiar-Contabilitate, subordonat direct Directorului Financiar cu urmatoarele atributii:

• Inregistrari contabile si diverse rapoarte privind:
- Gestionarea caseriei;
- Gestiunea avansurilor acordate personalului si a decontarii lor;
- Gestiunea imobilizarilor;
- Gestionarea activitatii punctelor de lucru;

• Analiza financiara, rapoarte privind:
- Datorii catre furnizori si parteneri;
- Cash flow saptamanal;
- Realizarile din locatii;

• Alte atributii stabilite de conducerea societatii;
- Ordonarea platilor prin banci;
- Alte sarcini stabilite de conducerea unitatii.

CERINTE

• Studii superioare in domeniul economic (finalizate sau in curs);
• Experinta – minim doi ani intr-un departament Financiar Contabil;
• Cunostinte de contabilitate si analiza economico-financiara;
• Cunostinte utilizare PC:
- Word – avansat;
- Excel – avansat;
• Cunostinte limbi straine:
- Engleza – scris, vorbit, citit – avansat.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului.