ECONOMIST

BASILICA TRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
• întocmeşte rapoarte cu privire la venituri şi cheltuieli;
• elaborează, centralizează şi actualizează baza de date a facturilor lunare emise catre clienţi;
• întocmeşte Deconturile pentru pelerinaje;
• urmăreşte încasările şi plaţile lunare;
• emite formulare de evidenţe contabile şi urmăreşte întocmirea corectă a acestora;
• instruieşte personalul în vederea derularii corecte a operaţiunilor contabile;
• urmăreşte si verifică corectitudinea înregistrarilor contabile;
• elaborează contracte în baza relaţiilor derulate cu parteneri de afaceri (Agenții partenere).

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL detine:
- experienta in domeniul turismului;
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- studii superioare, profil economic;
- optimism si dorinta de progres;
- abilităţi pentru lucrul în echipă;
- abilităţi de comunicare şi negociere;
- asumarea răspunderii şi păstrarea confidenţialităţii asupra informatiilor detinute;
- corectitudine.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Basilica Travel este agentie tour operatoare, specializata pe pelerinaje externe si interne.