Economist

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Verificare registrul de casa;
-Verificarea si inregistrarea deconturilor;
-Inregistrarea extraselor de la banca;
-Inventariere gestiune magazie centrala si puncte de lucru;
-Verificarea jurnalelor de TVA;
-Verificarea fiselor de furnizori/clienti;
-Verificarea balantei lunare;
-Verificare fisa platitor, obtinerea certificate fiscale.

CERINTE

- Studii economice finalizate
- Experienta cel putin 3 ani pe un post similar
- Bune cunostinte Word, Excel

BENEFICII OFERITE

- Salariu 3000 lei
- Masa
- Decontare transport
- Conditii excelente de lucru
- Posibilitate avansare

DESCRIEREA FIRMEI

Doresti sa lucrezi intr-o companie de top?
Misiunea noastra este de a aprecia si motiva angajatii pentru performantele profesionale obtinute.
AudioNova - companie capital romano-danez, raspandire in intreaga tara,44 centre specializate in Romania, lider de 18 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania