Economist

SC Onix Residence SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Sarcini si Responsabilitati:

- Îndosariere, capsare, scanare şi arhivare documente contabile;
- Introducerea tuturor documentelor în softul de contabilitate (facturi, bancă, casă, deconturi, etc);
- Înregistrarea tuturor procedurilor contabile lunare: amortizare, reglare stocuri, TVA etc.;
- Introducerea extraselor de banca;
- Verificarea situatiei financiare furnizori si clienti;
- Generare rapoarte contabile;
- Întocmirea registrului de casă;
- Întocmirea deconturilor şi a dispoziţiilor de plată/încasare;
- Întocmirea de chitanţe şi facturi;

CERINTE

Cerinte:
Studii superioare în domeniul financiar-contabil finalizate;
Experienţă relevantă de minim 2 ani (avantaj domeniul imobiliar, constructii) ;
Abilităţi foarte bune de organizare, planificare şi atenţie la detalii;
Experienta de lucru in Saga;
Proactiv şi autonom.

Morad Group, înfiinţat în anul 1990, reprezintă un grup de organizaţii independente care se susțin reciproc, formând o forță semnificativă în domeniile în care îşi desfăşoară activitatea.
Grupul a intrat pe piaţă cu renumitul brand Mandy Foods, extinzând apoi în timp activitățile companiilor private din cadrul său către patru noi zone strategice: dezvoltare imobiliară, construcții, industria hotelieră şi industria alimentară.
Astfel, pe lângă Mandy Foods International, au luat naștere nume de marcă: Soho (cu proiectul Onix Residence – cel mai mare proiect rezidențial, aflat în curs de desfăşurare, ce include construirea a peste 400 de apartamente în Bucureşti), Stein (SaphirStein Residence) şi nu în ultimul rând Phoenicia Comfort Hotel, confirmând treptat dorinţa şi puterea grupului de a urmări o traiectorie ascendentă către o dezvoltare durabilă.