Economist

Human Touch Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmire facturi, chitante, deconturi de cheltuieli, dispozitii de plata si dispozitii de incasare;
-Introducere date in registrul de casa si inregistrare documente in baza de date;
-Redactare documente (procese verbale, anexe, decizii etc.)
- Intocmire, verificare contracte;
- Tine legatura cu furnizorii, clienti, banca;
- Se ocupa de platile bancare, OP, etc.
- Pregatire dosar lunar cu documente contabile;
- Intocmire diverse rapoarte si situatii financiare.

CERINTE

- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunostinte de operare PC si cunostinte program Saga (reprezinta avanataj);
- Capacitate de a evalua şi a lua decizii;
- Capacitate de a lucra cu oamenii si rezistenta la stres;
- Punctualitate, Usurinta, claritate şi coerenta în exprimare;
- O buna capacitate de organizare si gandire analitica.

BENEFICII OFERITE

Cum vei fi recompensat(a) si motivat(a):
- Vei avea un salariu motivant;
- Vei beneficia de telefon si laptop de serviciu;
- Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si entuziasta;
- Te vom ajuta sa te dezvolti profesional si personal;
- Iti vom oferi ocazia sa cunosti intreaga echipa in teambuilding-uri periodice si diferite evenimente extra office;
- Vom avea grija de sanatatea ta oferindu-ti fructe si sedinte de masaj la birou, in timpul programului de lucru;
- Vei avea ocazia sa traiesti alaturi de noi experiente captivante, originale si incitante.

DESCRIEREA FIRMEI

Human Touch Consulting Group - HTCG