Economist

Alfredo Fresh SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Administreaza contractele de leasing: tine evidenta datelor de scadenta, ratele, precum si sumele aferente de plata;
* Administreaza mijloacele fixe si a obiectele de inventar;
* Intocmeste si preda la timp a balanta lunare administratorilor societatii;
* Intocmeste si preda la timp bilantul contabil atat administratorilor societatii cat si autoritatilor statului;
* Intocmireste urmatoarele declaratii: TVA, impozit pe profit;
* Supervizeaza declaratiile privind impozitele pe salarii;
* Verifica inregistrarea operatiunilor contabile aferente patrimoniului companiei;
* Asigura adaptarea companiei la toate reglementarile financiare, contabile, legislative, impozite si taxe;
* Coordoneaza procesul de actualizare a softului financiar-contabil si de gestiune in conformitate cu schimbarile solicitate;

CERINTE

* Salariu motivant
* Tichete de masa

Unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate