ECCO angajeaza SHOP ASSISTANT in Bucuresti!

sc krm footwear romania srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce face un SHOP ASSISTANT la ECCO?

- consiliaza clientii, prezinta si gestioneaza produsele din magazin.
- raspunde de aspectul comercial al magazinului.
- organizeaza activitatea in magazin.
- aplica politica comerciala a firmei.
- asigura respectarea procedurilor.

CERINTE

Cum ne imaginam ca esti?

- deschis catre nou;
- flexibil;
- creativ;
- descurcaret si atent la detalii;
- o persoana dinamica, organizata;
- ai capacitate de analiza a datelor;
- ai PC skills;
- esti o persoana deschisa spre dezvoltare profesionala.

BENEFICII OFERITE

OFERTA noastra este:

- Program flexibil;
- Pachet salarial;
- Tichete de masa;
- Bonusuri;
- Incaltaminte uniforma - 4 perechi pe an GRATUIT;
- Traininguri de vanzari;
- Mediu de lucru placut si profesionist intr-o companie multinationala;
- Dezvoltare continua, posibilitate de avansare;
- Pachet de sanatate privat la una dintre clinicile de prestigiu din tara;
- Siguranta si stabilitate!

ECCO este unul din primii 5 producatori de piele din lume, incaltamintea fiind produsa aproape exclusiv in fabrici proprii. ECCO este în top 3 al celor mai mari producatori de incaltaminte din lume, cu vanzari pe toate continentele, în peste 90 de tari din lume. Misiunea ECCO este sa ofere incaltaminte confortabilă, cu stil şi de calitate superioara.