Dodo Pizza angajeaza casieri, pizza makeri si sefi de tura

Dodo Pizza Lujerului SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
- prepararea produselor
- incasarea banilor
- activitati de curatenie
- lucrul in echipa
- respectarea regulilor de siguranta alimentara

CERINTE

Vino sa faci parte din cea mai tare Echipa!

Prieteni, in curand deschidem noul restaurant din Bucuresti si suntem in cautare de colegi noi.

Esti tanar, energic si vrei sa cresti impreuna cu o Echipa la fel ca tine? Atunci te vrem in Echipa noastra!

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- angajam FARA experienta, de la 18 ani
- program flexibil
- avansare rapida
- pachet salarial atractiv
- scolarizare si uniforma gratuite
- o masa calda pe zi
- o echipa tanara si vesela cu multe activitati comune
- deplasari la colegii nostri de la Dodo Pizza Brasov

DESCRIEREA FIRMEI

Dodo Pizza este o retea de pizzerii neobisnuite.
Bucataria pentru noi este Templul Curateniei - avem zeci de standarde de la bonete pentru personal pana la procedura spalarii si a dezinfectarii navetelor de aluat. Si niciodata nu ne plictisim sa le respectam, zi de zi.
Suntem deschisi: oricine poate vedea imagini live direct de camera web din bucatarie, organizam permanent excursii Clientilor nostri in toata pizzeria, orcine se poate convinge de conditiile noastre de lucru.
Suntem aproape: rezolvam orice problema, nu vom sterge niciodata comentariile negative, ci vom rezolva fiecare problema.
Garantam calitatea: atat prin folosirea celor mai bune ingrediente, respectarea termenelor de valabilitate cat si prin livrarea prompta.
Regula de Aur: "45 minute sau pizza gratis" nu este marketing, chiar functioneaza. In cazul in care intarziem, Clientul va primi pizza gratis din partea noastra.
Si in primul rand - avem cea mai buna si gustoasa pizza, abia asteptam sa va convingem :)