DJ / Tehnician sunet / Editor imagine

N-trance Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post disponibil pentru persoane experimentate sau care au cunostinte medii in organizari de evenimente: sonorizari, videoproiectii, filmari, lumini, scenotehnica, DJ / MC.
Pentru a va putea contacta, va rugam sa trimiteti un CV insotit de fotografie la: office@ntrance.ro (subiect: Angajare)

CERINTE

Obligatoriu punctualitate si responsabilitate
Obligatoriu permisul auto categoria B (minim 2 ani)
Obligatoriu studii medii
Obligatoriu limba engleza (nivel mediu)
Varsta maxima 30 ani
Cunostinte tehnice in domeniul audio si lumini (instalatii de sunet, scenotehnica, instalatie de lumini)
Electronica nivel mediu (conectica, cablare, mufe, etc)
Cunostinte temeinice IT, hardware&software, retelistica (Windows, Editare video Vegas/Premiere, Adobe Photoshop, Microsoft office, constructie si configurare retea)
Bune cunostinte muzicale (eperienta ca DJ in evenimente, radio/online sau cluburi/pub-uri)
Cameraman (experienta in filmari la evenimente, emisiuni tv, proiecte personale)
Dorinta de invatare si de a munci
Domiciliul in Bucuresti
Persoana iubitoare de caini

BENEFICII OFERITE

Colaborarea pe perioada nedeterminata de timp cu perioda de proba - 1 luna
Salariu atractiv
Bonus-uri
Program flexibil de lucru
Mediu deosebit de lucru

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de Publicitate