Dispecere centru de alarma/video din Bucuresti

DAB SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura buna si corecta functionare a intregului echipament de supraveghere si conexiunile de date;
- monitorizeaza derularea intregii activitati din centrul comercial.
- intocmeste rapoartele cu privire la incalcarea Regulamentului Intern, Fisa Postului si alte evenimente care pot perturba activitatea.
- activitatea se desfasoara in centre comerciale.

CERINTE

- absolvent studii medii;
- atestat de dispecer centru de alarma;
- cunostinte avansate PC-Office si Internet;
- abilitati de organizare, planificare , prioritizare a activitatilor, diplomatie,atentie concentrata si distributiva;
- experienta in utilizarea echipamentelor de supraveghere video;
- domiciliul in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesional.
- Posibilitate de promovare
- Salariul atractiv

Relatii la telefon 0786014803 sau trimiteti CV la mail sergiu.cojocariu@dabsecurity.ro .

Suntem o companie aflata intr-o continua dezvoltare, care ofera servicii la nivel national, iar din 29.05.2013 detinem aviz pentru dispecerat cu acoperire la nivelul intregii tari. Servicii de care beneficiaza companii de prestigiu din Romania, cum ar fi Billla, PRAKTIKER,PENNY MARKET, MEGA DISCOUNT XXL. Pe piata serviciilor de monitorizare din Romania suntem una dintre putinele societati care asigura un timp mediu de 3-5 minute al interventiilor. Obligatie pe care ne-o asumam la semnarea contractelor si care poate fi onorata datorita numarului mare de echipaje de interventie pe care societatea le pune la dispozitia clientilor si a unuia dintre cele mai dotate si moderne dispecerate de pe piata firmelor de securitate.