Dispecera monitorizare video Bucuresti, Otopeni

DAB FIRE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Monitorizeaza echipamentele de supraveghere digitala si video, instalate in punctul de lucru;
• Inregistreaza, analizeaza si gestioneaza mesajele de alerta receptionate;
• Comunica echipajului de proximitate situatiile de alerta si anunta autoritatile abilitate, in functie de situatie;
• Asigura comunicarea cu beneficiarul pe durata evenimentului, dar si dupa solutionarea acestuia;
• Asigura activitatea de raportare asupra evenimentelor;
• Asigura disciplina comunicatiilor radio;
• Intocmeste si/sau actualizeaza rapoarte de activitate.

CERINTE

Cerinte job:
• Cu abilitati de organizare si coordonare;
• Abilitati de colectare, prelucrare, organizare, analiza si sinteza a informatiei;
• Experienta in mediere situationala;
• Experienta de minimum 2 ani in pozitii similare sau in munca;
• Relationarea cu beneficiarii;
• Expunere la lucrul cu sisteme de raportare;
• Expunere la mediu de lucru static si cu grad ridicat de atentie;
• Studii medii;
• Abilitati de operare PC – Client E-mail, MS Office.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Salariul motivant;
• Mediu de lucru tanar si dinamic;
• Oportunitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;
• Program de lucru in ture de 12 ore
TE ASTEPTAM IN ECHIPA DAB SECURITY !!!!

Suntem o companie aflata intr-o continua dezvoltare, care ofera servicii la nivel national, iar din 29.05.2013 detinem aviz pentru dispecerat cu acoperire la nivelul intregii tari. Servicii de care beneficiaza companii de prestigiu din Romania. Pe piata serviciilor de monitorizare din Romania suntem una dintre putinele societati care asigura un timp mediu de 3-5 minute al interventiilor.