Dispecer retele - medie tensiune

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea operativa a retelelor de medie tensiune;
- Supravegherea retelelor pentru a asigura buna functionare a retelelor de medie-tensiune;
- Coordonarea echipelor de interventie aflate in teren pentru efectuarea manevrelor si lichidarea aparute
in retelele electrice de medie-tensiune;
- Coordonarea in exploatare a instalatiilor si echipamentelor de medie tensiune.

CERINTE

Unul dintre cei mai importanți furnizori de electricitate din România cauta un coleg nou in echipa de mentenanta, un inginer absolvent de Facultatea de Energetica sau Electrotehnica, cu bune cunstinte despre relete electrice, notiuni teoretice privind instalatiile de distributie si capacitate de analiza si sinteza pentru echipa de dispeceri din BUCURESTI.

Postul necesita relocare in Bucuresti.

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate