dispecer monitorizare video

BIDEPA EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Monitorizeazã echipamentele de supraveghere digitalã și video instalate în punctul de lucru si activitatea din interiorul sau exteriorul obiectivului,
-Înregistreazã, analizeazã și gestioneazã mesajele de alertã recepționate,
-Asigurã comunicarea cu beneficiarul pe durata evenimentului, dar și dupã soluționarea acestuia,
-Identificarea, inregistrarea, centralizarea si raportarea evenimentelor, a neconformitatilor precum si a abaterilor de la normele si procedurile de lucru,
- Intocmirea si transmiterea rapoartelor de activitate la terminarea turei, rapoarte in cuprinsul carora vor fi prezentate principalele evenimente survenite in timpul programului de lucru,
- Atunci, cand este cazul, face recomandari avand ca scop imbunatatirea regulilor interne aplicabile.
Activitatea se desfasoara la sediul central si la obiectivul fabrica DANONE - COLENTINA.

CERINTE

-Studii medii - liceul,
-Utilizator PC – nivel mediu ,
-Atentie distributiva,
- Corectitudine,
- Seriozitate,
- Capacitatea de a desfasura actiuni repetitive,
- Cunostinte medii Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru tânãr și dinamic,
-Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
-Training-uri specifice functiei,
-Program de lucru in ture de 8h/zi,
-Salariu + tichete de masa.

Servicii profesionale de paza, protectie si monitorizare combinate cu sisteme de supraveghere video si antiefractie