DISPECER(A) CENTRU DE ALARMA BUCURESTI

FORCE 1 - DIVIZIA DE SECURITATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Program de lucru in ture de zi si de noapte: 180 ore/luna (12/24 - 12/48) = 1 tura de zi, 1 tura de noapte, 2 zile libere
-Utilizeaza si monitorizeaza aparatura din dotare;
-Mentine legatura telefonica cu personalul din teren, coordoneaza echipajele din teren;
-Sesizeaza seful de dispecerat si consemneaza diverse evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.);
-Isi perfectioneaza activitatea si pregatirea profesionala prin participarea la diverse cursuri organizate in conditiile legii.

CERINTE

CERINTE:

- Studii medii/Superioare
- Nu este necesara calificarea profesionala, aceasta putand fi obtinuta in cadrul firmei
- Abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare)
- Seriozitate si spirit de echipa
- Operativitate in indeplinirea sarcinilor
- Spirit analitic, atentie distributiva
- Cunoscator al pachetului MS Office, pentru dispecerat

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariu motivant, in functie de experienta si abilitatile detinute: se incepe de la 1500 net si poate ajunge pana la 1800 net
- Telefon de serviciu
- Se asigura pregatirea si inscrierea la curs specializat in vederea obtinerii atestatului profesional
- Se asigura transportul dus-intors din fata statiei de metrou Aurel Vlaicu
- Orele suplimentare sunt platite.

Inca de la constituire, in 2005, obiectivul nostru a fost acela de a creste continuu calitatea serviciilor noastre, in concordanta cu diversificarea acestora.

Astazi suntem prezenti la nivel national, oferind servicii integrate de securitate prin intermediul celor peste 1000 de angajati.
Incet, dar sigur, am castigat increderea clientilor prin onorarea angajamentelelor si asumandu-ne toate riscurile necesare.

Valorile noastre sunt: orientare catre client, munca in echipa, integritate si incredere, initiativa si deschidere.

Motto-ul nostru este: “O echipa pregatita si motivata ofera servicii de cea mai inalta calitate”, astfel incat FORCE 1 investeste continuu in calificarea si motivarea echipei.

MISIUNE POSIBILA: Zero incidente!