Director vanzari

Videosecurity

Job expirat

RESPONSABILITATI

*Elaborarea strategiei și obiectivelor departamentului de vânzari pe termen scurt, mediu și lung, stabilirea planului de vânzări și urmarirea realizării lui;
*Analiza mediului de concurență și de consum;
rganizarea și controlul întregului ciclu de vânzări
* Gestionarea clienților de tip “key account“
* Negocierea și încheierea contractelor comerciale

CERINTE

*Bună cunoaștere a mediului concurențial de afaceri în domeniul sistemelor de securitate: supraveghere video, VMS (Video Management System), control acces, sisteme antifracție și antiicendiare.
* Deținerea unui portofoliu de clienți din acest domeniu
* Experiența de activitate analitică în domeniu vânzărilor, prognozarea vânzărilor – capacitatea de planificare lor.
*Experiență în conducerea personalului și organizarea activității, capacitatea de a lua decizii de sine stătător (de cel puțin 2 ani);
*Abilități de constituire și conducere a echipei;
* Gîndire analitică, responsabilitate, operativitate, calități de lider, orientare către rezultate;
*Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan.

BENEFICII OFERITE

* Salariu foarte motivant, inclusiv și bonusuri pentru performanță;
* Pachet social complet.
* Telefon + achitarea serviciilor de telefonie mobilă
* Echipă tânără și dinamică.
Despre compania noastră poți afla prin video indicat mai jos:

Compania cu Capital Străin “VIDEOSECURITY” - liderul al vânzărilor pe piața Republicii Moldova în sisteme de securitate se extinde pe piața Româneasca or. Bucuresti. Noi ne specializăm în distribuirea și proiectarea sistemelor de securitate.