Director vanzari produse alimentare

RECRUT\' ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrut'ART impreuna cu clientul sau, importanta companie din domeniul industriei alimentare, anunta selectia pentru pozitia de Director vanzari

Descrierea postului:

Elaboreaza si urmareste realizarea planului de vanzari
Identifica directiile de dezvoltare si propune promovarea de produse/solutii noi
Asigura calitatea serviciilor pre-vanzare
Asigura si mentine legatura cu lanturile de retail

CERINTE

Studii universitare
Experienta in domeniul coordonarii vanzarilor de produse alimentare
Cunostinte de legislatie cu privire la protectia consumatorilor, a concurentei neloiale
Abilitati de negociere, comunicare, munca in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Telefon, laptop, autoturism de serviciu
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes

Firma de recrutare specializata in recrutarea de personal calificat cu studii superioare, de la nivele de intrare pana la middle si top management