DIRECTOR VANZARI – COLABORATOR INDEPENDENT pentru zona Bucuresti

HRTromania.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul este o echipa tanara si entuziasta din Sibiu, care crede in clienti fericiti si puterea online-ului, cu experienta in online (10+ ani) in crearea de solutii specializate pentru dezvoltarea de magazine online si optimizarea acestora pentru mobil si tableta. Colaboreaza eficient si implementeaza solutii impreuna cu partenerii si furnizorii sai si isi doreste sa isi mareasca echipa de vanzari si sa se extinda.

Firma cauta un colaborator profesionist, cu abilitati excelente de vanzare, capabil sa construiasca si sa dezvolte relatii cu parteneri de afaceri.

Responsabilitati

Prospectarea clientilor, intocmirea si prezentarea ofertelor,
Negocierea si incheierea contractelor cu clientii,
Realizarea obiectivelor de vanzare stabilite,
Cunoasterea caracteristicilor si avantajelor produselor vandute,
Consilierea clientilor in alegerea unei solutii optime care sa raspunda nevoilor lor
Intocmirea rapoartelor solicitate,
Comportament adecvat promovarii imaginii si intereselor firmei.

CERINTE

Studii superioare preferabil in Business sau Marketing
Cunostinte despre mediul online, web design, software
Experienta cel putin 5 ani in vanzari B2B in domeniul web design sau telecom
Experienta dovedita in cresterea vanzarilor
Cunostinte de operare PC
Permis de conducere categoria B – obligatoriu
Detinerea de automobile propriu – obligatoriu (se deconteaza cheltuielile legate de deplasarile la clienti)
Limba engleza nivel mediu

Persoana deschisa, motivata, cu foarte bune abilitati de comunicare, care stie sa asculte activ si sa puna intrebari, responsabila, cu o abordare consultativa in procesul de vanzare, creativa, independenta, cu spirit intreprinzator, organizata si orientata spre atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Decontarea cheltuielilor de transport

Remunerare in functie de atingerea obiectivelor de vanzari

Se acorda un comision de 30% din vanzari si un comision fix, in valoare de 30% din media vanzarilor obtinute din primele 3 luni dupa inceperea colaborarii

Plafon maxim al veniturilor obținute din vanzari 4000 euro lunar

Contract de colaborare, PFA

HRTromania.ro asigura servicii de consultanta in resurse umane si training: suport continuu pentru procesele de resurse umane, design organizational si planificare strategica in resurse umane, solutii pentru recrutare si selectie, job profiling si evaluare, consiliere privind evaluarea personalului, design-ul si implementarea politicilor si procedurilor de resurse umane, asistenta pentru aplicarea legislatiei munci, contractele de munca si relatiile cu angajatii

HRTromania ofera solutii care raspund nevoilor si prioritatilor angajatilor si angajatorilor de imbunatatire continua si contribuie la dezvoltarea competentelor angajatilor si angajatorilor.

Investeste in competenta ta.