Director national francize

SC SOPHIA 2004 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consolideaza relatiile cu francizele actuale si dezvolta reteau de magazine si distribuitori;

- Realizeaza training de introducere pentru francize, implementare ERP;

- Rezolva probleme de logistica legate de comenzile catre francize si distribuitori;

- Ofera suport pentru implementarea promotiilor/campaniilor pe care SOPHIA le desfasoara la nivel national;

- Implementeaza politica de vanzari, in concordanta cu obiectivele strategice ale companiei;

- Implementeaza lista de bonusuri si penalizari pentru personalul din subordine;

- Contribuie la organizari si participari de targuri si expozitii;

- Sprijina organizarea de manifestari, evenimente in scopul promovarii imaginii Sophia;

- Intocmeste si analizeaza saptamanal rapoarte de vanzari -propune solutii in vederea imbunatatirii activitatii francizelor;

CERINTE

- Cunoscutor limba engleza;

- Experienta in vanzari (constituie avantaj experienta intr-un post similar);

- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii cat si cu restul echipei;

- Abilitati de negociere;

- Cunostinte CMR si ERP; cunostinte de marketing;

- Disponibilitate la deplasari;

- Permis auto;

BENEFICII OFERITE

- Experienta intr-o companie in dezvoltare;

- Posibilitati reale de avansare si dezvoltare nationale si internationala;

- Pachet salarial atractiv format din parte fixa + comision din vanzarile peste target;

- Bonus pentru fiecare franciza noua ;

- Deplasari in tara si strainatate, diurna;

- Telefon, laptop.

O echipa de profesionisti, acorda consiliere, creeaza,confectioneaza si monteaza lucrari de decoratiuni interioare,-mobilier, perdele, draperii si cuverturi, obiecte decorative, etc., respectand cele mai exigente stiluri si satisfacand in totalitate cerintele si gusturile clientilor.