Director de vanzari

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si conduce activitatea de vanzari a companiei.
Compania este stabila ai are o vechime de 20 ani in piata de profil.Se doreste o diversificare a formelor de vanzare concomitent cu marirea echipei.

Cautam o persoana cu experienta dar nu excludem sa lucram cu un tanar ambitios , dedicat si bine pregatit daca a lucrat in vanzari B2B

CERINTE

- Experienta in vanzari de produse identice sau similare (numar mare de produse cu multe detalii de calitate peste medie)
- Capacitate sporita de a insusi un volum mare de cunostinte specifice,adesea tehnice.
- Utilizator eficient al computerului
- Permis de conducere categoria B si experienta
- Vorbitor de limba engleza.
-Dispus la calatorii in tara cand este cazul

Obligatoriu studii superioare economice sau tehnice(sau orice alte studii superioare daca exista experienta pe post)
Rog aplicare cv la gelu@gelutrade.com

BENEFICII OFERITE

Se agreeaza orice conditie ceruta daca este convenita a fi corelata cu realizarile.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.