DIRECTOR

GLAMOR FASHION STYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doamna serioasa cu experienta de minim 2 an pe un post similar intr-un magazin de articole vestimentare;
Sa detina abilitati de relationare, organizare, cunostinte operare PC (MS Office, mail, internet)
Cunostinte despre: controlul gestiunii, legislatia comerciala in vigoare (autorizatii, OPC);
Studii superioare si aptitudini in domeniu;
Sa fie implicata, sa participe activ la atingerea obiectivelor, punctuala, cu idei si spirit de initiativa;
Bune abilitati de comunicare, prezentare si relationare;
Abilitati de planificare, organizare si coordonare;
Atitudine proactiva, orientata catre nevoile clientului;
Persoana responsabila, dedicata jobului;
Cunostinte de operare MS Office;

CERINTE

Persoana selectata va fi responsabila cu :
- organizarea si coordonarea activitatii si a personalului din magazin;
- organizarea magazinului – aranjare produse, vitrine, etichete, etc;
- angajarea, instruirea, evaluarea, supervizarea personalului angajat;
- analiza permanenta a stocurilor de marfa si a vanzarilor;
- analiza permaneta a vanzarilor individuale, a personalului din subordine si trimiterea de rapoarte catre sediul central;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + beneficii in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie ce activeaza in zona de fashion