Direct marketing, call-center

Remark CallDirect

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

CERINTE

Parla Italiano???

MULTINAZIONALE svizzera seleziona personale per attivita direct marketing, call-center.

BENEFICII OFERITE

Offriamo:

- periodo training professionale;
- turno 6 ore - salario tra 1300 Ron e 1700 Ron netto;
- turno 8 ore - salario tra 1700 Ron e 2450 Ron netto;
- Contratto (libro) lavoro;
- Premi per risultati personali o di gruppo.

Telefono Bucarest : 021.310.19.90, 031.490.00.91
Telefono Craiova: 0251.41.41.36
mail: job@remarkcalldirect.com.

REMARK CALL DIRECT S.R.L. CALEA MOSILOR NR. 158, ET. 5, S.2, BUCURESTI
021.310.19.90, 031.490.00.90, 031.490.00.91 / manager.rmk.gm@ remarkcalldirect.com

Companie multinationala activa in domeniul direct sales din anul 1924, direct marketing din anul 1985.
Prezenta in tari din Europa de Vest precum Italia, Anglia, Franta, Elvetia, Belgia, Germania si recunoscuta pentru calitatea produselor.
www.dermafutura.com, www.san-lorenzo.com
Telefon: Bucuresti 310.19.90, 031.490.00.91
Iasi 0332.430.430, 031.490.96.35
Timisoara 031.490.96.38
E-mail: job@remarkcalldirect.com