DEZVOLTATOR APLICATII ANDROID

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectarea, dezvoltarea si testarea de aplicatii mobile;
- intocmirea documentatiei pentru aplicatiile dezvoltate

CERINTE

- experienta minimum 6 luni in programarea Android;
- portofoliu de proiecte;
- capacitate de organizare si incadrare in termene;
- seriozitate, perseverenta, responsabilitate;
- deschis la lucru in echipa, tehnologii si metode noi de implementare.

BENEFICII OFERITE

- remuneratie corecta a muncii bine facute;
- proiecte provocatoare;
- mediu de lucru placut si colectiv de munca prietenos.

Grile salariale:
- Junior: 1200-2500 lei net;
- Mediu: 2500-4500 lei net;
- Senior: 4500-9000 lei net.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!