Designer machetist grafician

Gruber SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Designer de standuri, modele, machete, ambalaje din carton ondulat. Proiectarea si realizarea practica a modelelor

CERINTE

Creativitate, simtul formelor si culorilor, seriozitate, perseverenta, atentie la detalii, talent la grafica/desen/pictura, simt tehnic si practic

Corel, Autocad, AI, Photoshop

BENEFICII OFERITE

drepturi de autor, bonuri de masa, decontare transport/benzina, bonusuri,

DESCRIEREA FIRMEI

De ce Gruber?
Pentru că ştim ce înseamnă să vrei ceva deosebit.

Căutăm soluţia care să protejeze şi să pună cel mai bine în valoare
produsul Dumneavoastră. Vă oferim idei şi imaginăm modele.

Pentru că ştim ce înseamnă să fii în criză de timp.

Respectăm întotdeauna termenele stabilite
cu Dumneavoastră, iar pentru urgenţe lucrăm si în week-end.

Pentru că ştim ca banii nu ajung niciodată.

Stabilim împreuna preţurile pentru a vă încadra în bugetele
Dumneavoastră. Lucrăm atât tiraje mici cât şi tiraje foarte mari.

Pentru că pretindem să vă oferim un serviciu adevărat.

Pentru că putem.

Pentru că suntem dedicaţi cuvântului dat.