Depinde numai de tine

Persoana fizica

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

"O persoană iresponsabilă este aceea care încă mai aşteaptă ca adevărata viaţă să înceapă. O astfel de persoană îşi foloseşte toate energiile creatoare pentru a-şi crea scuze elaborate pentru eşecurile sale, iar apoi cumpără bilete de loterie şi merge acasă ca să se uite la televizor. Oamenii care nu au scopuri sunt sortiţi să muncească pentru cei care au. Ori munciţi pentru a vă îndeplini propriile scopuri, ori pentru a le împlini pe ale altora. Depinde numai de voi …" Asta scrie celebrul Brian Tracy în cartea ”Succesul în viață”.
Intra in echipa noastra de romani, intr-un proiect unic in Romania si te vom indruma pas cu pas sa-ti construiesti propria afacere. Asiguram instruire de calitate gratuit. Seriozitatea si disciplina sunt partenerii nostri. Selectam dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Pentru mai multe detalii trimiteti textul ”PROIECT” la adresa de email: radubogdanfree@yahoo.com

CERINTE

Responsabilitatea voastră este de a crea şi de a menţine o atitudine mentală pozitivă, sperând şi fiind convinşi că, dacă faceţi în continuare lucrurile potrivite, într-un mod corect, în cele din urmă veţi atrage oamenii şi resursele de care aveţi nevoie pentru a vă împlini scopul, conform termenului planificat.

BENEFICII OFERITE

Trebuie să credeţi cu fermitate că, atunci când continuaţi să fiţi perseverenţi, în final veţi avea succes.
Disponibilitatea şi abilitatea de a coopera eficient cu alţii, de a-i ajuta să-şi realizeze scopurile pentru ca şi aceştia, la rândul lor, să vă ajute să vi le realizaţi pe ale voastre, sunt indispensabile viitoarei voastre reuşite

Un mic plus de perseverenţă – iată ceea ce constituie deosebirea dintre un om obişnuit şi un om extraordinar. Orice-ar fi, mergi înainte. Asta scrie celebrul Colin Turner în cartea ”Născut pentru succes”. Căutăm urgent colaboratori part-time care vor să câștige bani în timpul liber, într-un proiect unic la nivel mondial. Oferim contract de comision. Pentru mai multe detalii, trimiteți mesajul PROIECT la adresa de email: radubogdanfree@yahoo.com