Decorator

S.C. Romania Hypermarche S.A. (CORA)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia comenzile de afise de la managerii de raion/departament
Asigura afisajul si inscriptiile, in interiorul si exteriorul magazinului
Asigura productia si implementarea decoratiunilor

CERINTE

Studii medii
Cunostinte operare PC (Office, Corel Draw)
Simt estetic dezvoltat
Creativitate, atentie distributiva, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial
Prime in functie de performante
Tichete de masa
Asigurare medicala
Oportunitatea unui job stabil, intr-o companie de renume

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise. In prezent, in lume exista peste 80 de hipermarketuri Cora: 59 in Franta, 9 in Belgia si Luxemburg, 7 in Ungaria, 3 in Antile si 3 in Romania.In contextul expansiunii sale continue, Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.