Customer Support Telecomunicatii - Engleza

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor clientilor;
- Acordarea de suport acestora in domenul telecomunicatiilor;
- Mentinerea legaturii cu clientii;
- Actualizarea bazei de date.

CERINTE

- Limba engleza la un nivel avansat
- Persoana comunicativa, activa, dinamica, cu initiativa.
- Studii medii - diploma de Bacalaureat;
- Cunostinte operare calculator (MS Windows, MS Office, Internet Explorer - nivel mediu);
- Experienta anterioara constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial fix;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Decontarea transportului;
- Perioada de training platita;
- Participarea la proiecte variate si dinamice;
- Perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro