Customer Support Representative

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Take your career to the next level!!!

Pentru clientul nostru, o companie multinationala ce ofera servicii si consultanta catre companii de prestigiu din alte tari, cautam persoane vorbitoare de limbi straine.

CERINTE

- Foarte buna cunoastere a limbii straine;
- Atitudine pozitiva, abilitati bune de comunicare si relationare.
- Experienta anterioara reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de a lucra full-time sau part-time;
- Mediu de lucru placut si dinamic;
- Ocazia de a interactiona cu persoane din alte tari;
- Oportunitati de formare si dezvoltare in cadrul companiei.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.