Customer Support Operator pentru Ungaria (lucru de acasa)

Links Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine relatia cu clientii prin e-mail si telefon;
Asigura suportul necesar departamentelor financiar si de logistica;

CERINTE

Abilitati de lucru cu computerul (Word, Excel, mail), navigare pe Internet;
Minimum 1 an de experienta in call center sau customer support;
Cunostinte foarte bune de limba maghiara si engleza (detinerea unui certificat in acest sens constituie un avantaj);
Bune abilitati de comunicare;
Experienta in lucrul cu magazinele online reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix: 700 RON
Bonusuri de performanta garantate

Today’s este o agentie de marketing online care combina creativitatea si strategia de marketing pentru a oferi solutii eficiente pe Internet, personalizate pentru afacerea dumneavoastra.

Suntem Google AdWords Certified Partner, fiind cotati in Top 3 in Romania. De asemenea, suntem singura agentie din Romania certificata convert.com .

In spate avem o experienta de peste 8 ani, timp in care am lucrat atat pe piata autohtona, cat si pe cea internationala si am castigat increderea unor clienti din industrii variate, de la Auto-Moto si IT & C pana la educatie si sanatate, atat startup-uri, cat si multinationale.