Customer support/Consilier Suport Tehnic Relatii Clienti

E-rom Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in acordarea de asistenta tehnica utilizatorilor unei platforme de comert electronic. Serviciul de suport este oferit prin telefon, mesaje online si prin email.
Mai exact, jobul consta in cunoasterea in detaliu a unei aplicatii online si transmiterea cunostintelor catre utilizatorii noi astfel incat sa le fie usor sa foloseasca aplicatia.

Alte responsabilitati (optionale):

- Scrierea de tutoriale despre diverse functionalitati sub forma unor articole pe blog
- Traducerea din engleza a unor elemente de interfata (orice functie noua vine implementata in engleza si trebuie tradusa in romana)
- Scrierea de articole informative despre aplicatie

CERINTE

- Limba engleza - nivel mediu (scris, citit, vorbit)
- Cunostinte PC (pachetul Office, usurinta in utilizare)
- Cunostinte minime de tehnologii online (browsing, client de email, etc.)

Cautam o persoana serioasa, stabila si loiala, meticuloasa.

BENEFICII OFERITE

- Formare la locul de munca (te vom invata noi tot ce trebuie sa stii despre aplicatie)
- Program de lucru lejer
- Atmosfera placuta de lucru
- Carte de munca

Suntem E-rom Media si suntem specializati in programare – scriem o multime de cod, proiectam baze de date si algoritmi de mare complexitate. Credem cu tarie in specializare – alegerea unei nise pe care sa fim cei mai buni. Nisa noastra este programarea web – PHP si MySQL, sustinute pe partea de front-end si design de cele mai noi versiuni de HTML, CSS, Ajax, JQuery si JavaScript.

Viziune – E-rom Media suntem noi, oamenii din spatele brand-ului. Pe munca si pe capacitatea noastra de a inova se sprijina asteptarile fiecarui client

Valori – Credem in inovatie, in determinare si in inteligenta