Customer support

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport clientilor
- inregistreaza raportarile in aplicatia on-line
- rezolva intr-un timp cat mai scurt solicitarile in functie de prioritate, conform politicii companiei
- solicita ajutorul celorlalte departamente pentru anumite probleme
- transmite o serie de raportari departamentelor implicate.

CERINTE

- abilitati de utilizare a pachetului MS Office
- bune abilitati de comunicare
- persoana organizata, analitica, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- se ofera posibilitatea avansarii in companie

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION a fost conceputa pentru a sprijini companiile si a oferi solutii complete de consultanta de specialitate in domeniul protectiei mediului; Colectarea deseurilor periculoase si nepericuloase;
Masuratori emisii atmosferice;

Societatea noastra aduce un plus de valoare serviciilor existente pe piata la momentul actual, prin intelegerea nevoilor clientilor, practicand totodata cele mai mici preturi de pe piata oferind servicii complete in domeniul Protectiei Mediului.