Customer Service/ Validator anunturi

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca dulapul si biroul tau sunt ordonate, in echipa noastra e locul tau.
Vei tine ordine in site-uri, in paginile de anunturi, si ii vei invata pe altii cum sa se organizeze.

Responsabilitati:
Verifica, prelucreaza si valideaza anunturilor postate pe site-urile 4Tuning.ro si PieseAuto.ro. Ofera informatii clientilor, la cerere, telefonic.

CERINTE

-Persoana serioasa, organizata, cu atentie distributiva si rezistenta la stres;
-Promptitudine in rezolvarea sarcinilor;
-Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
-Cunostinte minime despre masini/mecanica auto - reprezinta un mare avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Formare profesionala si personala intr-un mediu profesionist si dinamic;
Tichete de masa;
Acces gratuit la sala de fitness si cabinet de masaj;

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (14 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti sau Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.
Active SOFT - smart internet aplications.