Customer Reservations Advisor with French

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ajuta clientii pentru a gasi cazare la cel mai bun pret si cea mai buna calitate
-ofera suport pe toata perioada sederii
-returnarea banilor si anularea rezervarilor in cazul in care clientul are probleme
-relocarea clientilor la un hotel mai bun in cazul in care hotelul este over-booked

CERINTE

-Limba Engleza la nivel mediu (intreaga metodologie a companiei este in engleza)
-Limba Franceza avansat (postul vizeaza interactiunea cu vorbitori de franceza nativ)

BENEFICII OFERITE

-contract pe perioada nedeterminata
-se lucreaza 5 zile pe saptamana si un weekend pe luna
-se lucreaza in ture Luni - Vineri: 08:00 - 16:00 ; 16:00 - 24:00 Weekend: 12:00 - 20:00
-se deconteaza transportul de seara
-perioada de training 1 luna
-asigurare medicala
-posibilitate de promovare dupa primele 6 luni
-zona relaxare
-Multiple posibilitati de dezvoltare alaturi de un management profesionist si o companie multinationala

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro