CURIER - GESTIONAR

DANSON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea marfurilor de la vama,transportul la sediul firmei,organizarea magaziei, receptie si inventariere,
evidenta intrarilor si iesirilor,introducere date in calculator,rapoarte privind stocul curent,livrari lunare.

CERINTE

Studii economice sau tehnice medii de electronica-electrotehnica,
experienta anterioara in gestiune, se solicita referinte,
bun conducator auto,
operator PC,
serios,ordonat, apt pentru program prelungit SAU IN SCHIMBUL 2.
punctual.

BENEFICII OFERITE

tichete de masa,transport gratuit,

Reputatia firmei DANSON este bine cunoscuta in Romania, prin diversitatea mare de aparate medicale, fiabile si la un pret redus, dar mai ales prin introducerea primului ECOGRAF TRIDIMENSIONAL, in anul 1998, ce a revolutionat imagistica medicala.
Firma DANSON a fost fondata in anul 1993 si este specializata pe IMPORTUL, DISTRIBUIREA si
SERVICE-ul pentru Aparate Medicale, asigurand de asemenea, materiale consumabile si asistenta tehnica in garantie si postgarantie prin specialisti proprii.
Ne place sa auzim ca suntem lideri de opinie.
Firma DANSON ocupa un loc din ce in ce mai important in ierarhia furnizorilor de aparatura medicala. DANSON, poate utila practic orice cabinet sau spital indiferent de specialitate.