Croitoreasa

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti talentata, ai experienta in realizarea rochiilor de ocazie si visezi sa lucrezi pentru un atelier de croitorie de top din Bucuresti, alaturi de designeri internationali de renume?
Angajam Croitoreasa.

Mai multe detalii la telefon: 0747.775.501/ 0747.775.502/ 0747.775.506 sau la office@persons.com.ro

Descrierea jobului

-scurtarea rochiilor, reparatia rupturilor, a firelor trase sau a altor defecte;

-lucrul cu masina de cusut, de surfilare si acoperire;

-efectuarea de cusaturi de finete cu mana in cazul unor produse mai speciale (aplicarea de paiete, margele, ornamente etc);

CERINTE

Cerinte
-stapaneste la perfectie tehnicile de croitorie si retus rochii de ocazie;
-minim 5 ani experienta in retusuri si reparatii rochii de ocazie, inclusiv rochii semnate de designeri internationali de renume.
-este atenta la detalii si are simt estetic

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Mediu de lucru placut

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement