Cosmeticiana - Operator Tatuaj Cosmetic

Salon blooms beauty

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tratamente cosmetice faciale si make-up semipermanent (tatuaj cosmetic, micropigmentare), protocol si consultatii clienti, curat la locul de munca.

CERINTE

Ne-ar placea sa indeplinesti urmatoarele criterii:

• sa fi absolventa de scoala de cosmetica acreditata
• cu sau fara experienta in domeniu
• sociabila, pozitiva, cu un aspect fizic placut si ingrijit
• atitudine profesionala, punctuala, disciplinata, cu dorinta de a invata tot timpul ceva nou
• atenta la detalii si pasionata de tot ce tine de zona beauty

Nu este un criteriu de selectie dar reprezinta un avantaj:

• scoala de make-up sau curs de machiaj semipermanent (tatuaj cosmetic)
• inclinatia catre desen tehnic, pictura, simetrie
• limba engleza
• nefumatoare

BENEFICII OFERITE

Se ofera training complet de specialitate, salariu si procent, stabilitatea postului, program de lucru 6 ore/zi, clientela formata, rabdare, ambient de lucru linistit.

Pentru o imagine completa vezi www.blooms.ro

Blooms Beauty salon de infrumusetare specializat in tratamente cosmetice faciale si machiaj semipermanent (tatuaj cosmetic, micropigmentare)