Cosmeticiana Acreditata cu sau fara exprienta

SC ITACO INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aplicarea de tratamente cosmetice moderne cu ajutorul aparaturii estetice de ultima generatie importata de companie.
Persoana dispusa sa se specializeze in cele mai moderne tehnici de cosmetica faciala si corporala ( training oferit de companie )
Asistenta pentru Directorul Comercial la demonstratiile de aparatura de la Showroom-ul companiei si la sediile clientilor.
Participarea la Targurile Nationale de Beauty ( 2 /an ) pentru promovarea aparaturii si produselor companiei.

CERINTE

Diploma de cosmetica acreditata. Experienta este un plus dar nu este un criteriu eliminatoriu. Compania va oferi toata asistenta necesara in specializarea lucrului cu aparatura moderna proprie.
Ideal cunostiinte medii de limba engleza ( nu este un criteriu de excludere )
Experienta in lucru cu clientii ( nu neaparat in domenciul cosmetic ) reprezinta un avantaj.
Atitudine profesionala si calda fata de clientala, politete, amablitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu Fix plus Bonuri de Masa
Telefon de Serviciu
Decontarea Transportului pentru deplasarile de serviciu.

SC ITACO INTERNATIONAL SRL este unicul importator pe piata autohtona al aparaturii estetice si produselor endo cosmetice Dectro International Canada, de asemenea unic importator si distribuitor al gamei de Produse de Make-up Profesional Colour2 si al bijuteriilor Karnyx Paris.