COR: Agent comercial (Sales promotions executive auto parts & service)

24HOURS AUTOMOTIVE MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si de succes?

CERINTE

Ce cautam:

-cunstinte in domeniul auto (notiuni tehnice, principii de functionare, denumiri piese in limba engleza)
-experienta de minim 6 luni in identificare si ofertare piese auto, service
-cunoasterea programelor de original (Partslink, ETKA, Renault, Peugeot-Citroen, Ford, Mercedes, BMW, etc.)
-cunoasterea software-ului furnizorilor de piese auto (Auto Total, Autonet, Elit, Augsburg, Materom, etc.)
-valente in comunicare, discurs cursiv, consultativ, orientat catre client
-spirit de echipa, sprijin, disponibilitate pentru activitati de teambuilding
-stabilitate, capacitate crescuta de invatare, dorinta de promovare

BENEFICII OFERITE

Aceasta este oferta noasta:

-salariu fix avantajos si bonusuri lunare in functie de performanta
-spor de confidentialitate de 5%
-traing-uri si cursuri de specializare in domeniul auto
-posibilitatea de avansare pe partea de service auto in cadrul grupului de companii 24Hours
-apartenenta la un grup de specialisti pasionati de domeniul auto
-un job de viitor in domeniul comertului online de piese si servisare auto la nivel national

Ai avea un avantaj daca:

-ai avea si cunostinte de car-sound(difuzare auto, statii, solutii audio-video, conectica)
-ai avea si cunostinte de tuning(kituri exterioare, modificari electronice parametri motor, iluminare auto)
-ai fi activ pe forumurile, cluburile de specialitate

Daca ai ce sa ne oferi si nu doresti sa-ti irosesti timpul si vrei sa fii alaturi de noi, cu expertiza ta, asteptam sa aplici pentru aceasta pozitie.

ingaraj.ro este un magazin virtual de piese auto dedicat tuturor marcilor auto si a fost infiintat cu scopul de a oferi clientilor sai o modalitate utila si usor accesibila de a cauta si comanda produsele dorite.