Copywriter

ADKPI Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactarea unor texte de marketing pentru viitorul website al companiei
- Redactare de articole sportive (in special tenis)

CERINTE

- Cunostinte avansate de limba engleza
- Abilitati de comunicare
- Absolvent de studii superioare (Facultate de Comunicare, Jurnalism, Mass-Media)
- Absolvirea de cursuri de advertising reprezinta un avantaj
- Abilitati de a schimba idei si informatii cu colegii
- Detinerea unui portfoliu care demonstreaza creativitatea si ingeniozitate
- Cunoasterea tehnicilor de marketing Exprimare clara si concisa
- Cunostinte SEO, research cuvinte cheie
- Originalitate (continutul duplicat nu se accepta)
- Cunostinte despre tenis (va fi principalul subiect abordat)

BENEFICII OFERITE

In functie de calitati, de experienta si de disponibilitate

ADKPI Solutions este agentie de marketing care imbina strategiile de marketing offline cu cele de marketing online pentru a obtiene rezultate maxime.
Suntem tineri, dedicati si plini de entuziasm si avem nevoie de tine pentru a ne completa echipa.