Coordonator Vanzari Directe

Vision Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Dezvoltarea continua a echipei prin recrutare de noi consultanti financiari,formarea lor si dezvoltarea continua a abilitatilor de vanzare a celor existenti
•Motivezi structura proprie si esti responsabil de realizarea obiectivelor stabilite de companie,
•Participi activ prin training si intalniri de vanzare la realizarea obiectivelor echipei,
•Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti ai BCR Banca pentru Locuinte.

CERINTE

• Pentru ca aceasta pozitie sa fie accesata direct,candidatul trebuie sa aiba experienta in coordonarea unei echipe de minim 3 oameni si sa existe posibilitatea ca el sa vina impreuna cu aceasta echipa existenta in structura bancii.
• Pentru cei care nu au aceasta echipa formata sau nu au experienta necesara coordonarii unei echipe exista posibilitatea unui plan de dezvoltare bazat atat pe target de vanzare cat si pe responsabilitati de management.
• Sa fie capabil sa se adapteze la orice situatie sau provocare profesionala ce va veni atat din partea clientilor cat si de la membrii echipei.
• Sa fie orientat catre performante atat personale cat si cu echipa.

BENEFICII OFERITE

•Venituri lunare atractive : parte fixa lunara in functie de targetul realizat, comision management aferent performantelor realizate lunar de echipa,comision din vanzarile realizate personal.
•Posibilitatea de a participa la concursurile periodice organizate de banca avand diverse premii motivante : excursii in afara tarii, croaziere, team-buildinguri,laptopuri,etc.
•Mediu de lucru competitiv
•Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.
•Posibilitatea dezvoltarii profesionale prin accesarea pozitiei de Manager de Vanzari in cadrul bancii.

Companie specializata in training si vanzari in domeniu financiar-bancar