Coordonator vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolvirea training-urilor de specializare oferite de companie.
Informarea prospectilor si trezirea interesului pentru cumpararea serviciilor companiei.
Minim 2 interviuri de informare zilnic.
Pregatire profesionala continua.
Sa dea dovada de profesionalism

CERINTE

Minim 2 ani experinta in domeniul vanzarilor
Excelente abilitati de comunicare si lucrul cu oamenii
Spirit antreprenorial
Capacitatea de a invata specializari noi.
Orientare catre rezultate
Abilitatea de a lucra in conditii de stres, respectand termenul limita
Studii superioare
Bune recomandari

BENEFICII OFERITE

Venit stabil 2500 RON/luna
Bonus-uri de performanta si beneficii non-banesti(card servicii medicale, acoperirea costurilor de telefonie si transport, contributii la fondul pentru pensia privata, asistent(a) platita de societate, etc
Posibilitatea de crestere a venitului lunar la valori superioare (5000 RON, 7000 RON)
Program personalizat de dezvoltare rapida in cariera.